1. Відвідувачі зобов`язані залишати верхній одяг у гардеробі, роздягальні. Забороняється заходити на територію бассейну, парних у верхньому одязі.
 
2. Перед використанням парної та басейну, відвідувач повинен прийняти душ.
 
3. Забороняється приносити будь-які вироби зі скла, в тому числі посуд.
 
4. Адміністрація не несе відповідальності за збереження речей (рушників, гумових тапочок, тощо) залишених на території без нагляду.
 
5. Відвідувачам парної та басейну не рекомендується носити окуляри, ювелірні вироби і декоративні прикраси, задля безпеки.
 
6. Забороняється приносити та вживати їжу та напої в непередбачених для цього місцях, зокрема у басейнах, в парний та ін.
 
7. Забороняється заходити на територію з тваринами, птахами, рептиліями та ін.
 
8. Особам, поведінка яких може заважати відпочинку інших відвідувачів комплексу, або особам, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп`яніння, може бути відмовлено у праві на відвідування банного комплексу «Banya club».
 
9. Персонал комплексу залишає за собою право вживати відповідні заходи щодо відвідувачів, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного сп`яніння, у психічно неврівноваженому стані, а також щодо відвідувачів, які не реагують на зауваження персоналу і не дотримуються Правил відвідування банного комплексу «Banya club».
 
10. Якщо відвідувач порушує Правила відвідування банного комплексу «Banya club», він позбавляється права користування послугами.
 
11. Відвідувачам банного комплексу «Banya club» забороняється заходити в технічні і службові приміщення на території. Відвідувачі, які зайшли в такі приміщення, несуть повну відповідальність за несправності і аварії, що трапились у цій зоні.
 
12. Забороняється використовувати парні, душові, басейни у цілях особистої гігієни (гоління, прання особистих речей тощо).
 
13. Спільне перебування чоловіків і жінок дозволено лише у купальних костюмах.
 
14. Після перебування у парних необхідно прийняти душ.
 
15. Усі відвідувачі зобов`язуються дотримуватись техніки безпеки при пересуванні сходовими маршами.
 
16. Забороняється залишати дітей віком до 12 років без нагляду на всій території банного комплекса «Banya club». Особи віком до 12 років мають право відвідування тільки у супроводі дорослих.
 
17. Забороняється стрибати і пірнати у воду з бортиків басейну.
 
18. Забороняється бігати та штовхати інших відвідувачів в зоні басейнів.
 
19. Особам, які мають ознаки інфекційних хвороб шкіри, відкриті рани, ознаки інших видів захворювань, а також ознаки недостатньої особистої гігієни, забороняється відвідування банного комплекса «Banya club». Відвідувачі, що порушили дане правило і завдали шкоди здоров`ю інших відвідувачів , несуть адміністративну відповідальність.
 
20. При найменших ознаках нездужання або травмах відвідувач повинен звернутися до адміністратора. Адміністрація банного комплексу «Banya club» не несе відповідальності за травми і пошкодження, що сталися внаслідок недотримання і порушення Правил відвідування банного комплексу «Banya club».
 
21. У випадку завдання матеріальних збитків банному комплексу «Banya club», відвідувач зобов`язаний відшкодувати дані збитки у повному обсязі.
 
22. Дорогоцінні речі, ювелірні прикраси, документи тощо залишайте у адміністратора у сейфі. Адміністрація не несе відповідальності за вище перелічені речі, якщо вони залишені відвідувачами у гардеробі або в іншому непередбаченому місці. На території комплексу є сейфи для тимчасового зберігання цінних речей.
 
23. УВАГА! Зауваження відвідувачів щодо справності та цілісності матеріально технічних засобів відвідувач зобов’язаний повідомити адміністратора в момент їх виявлення.
 
24. Кожен відвідувач зобов`язується дотримуватись Правил відвідування комплексу , а також підтримувати чистоту і порядок на території банного комплексу «Banya club». При порушенні Правил відвідування банного комплексу «Banya club» відвідувач несе повну відповідальність згідно з даними Правилами і чинним законодавством України.
 
25. Завдаток, як спосіб забезпечення виконання зобов’язань не повертається.
 
26. У банному комплексі «Banya club» діє програма лояльності та знижки.