Зголодніли? Ви у потрібному місці.

Наші гості не будуть голодні, адже на території комплексу діє повноцінний ресторан. Страви з меню котрого ти можеш замовити у будь-яку частину закладу. А на першому поверсі – знаходиться бар з власною лаунж зоною.

Меню

За правилами банної культури перед відвідуванням лазні не рекомендується наїдатись. А ось після, ситні та смачні страви, гарячі чаї та інші напої – бажані і навіть рекомендовані. Наші гості точно не будуть голодні, адже на території комплексу діє повноцінний ресторан.

Ресторан у “Banya Club” – одна з родзинок нашого банного комплексу. Послугами котрого можуть скористатись, як відвідувачі банного комплексу так і окремі гості закладу. Страви з меню Ви зможете замовити у будь-яку частину закладу. До речі, на першому поверсі – знаходиться бар з власною лаунж зоною. Зручні м’які дивани, спокійний дизайнерський інтер’єр, уважний персонал і головна перевага – смачні, ситні страви власного приготування – і це лише частина переваг нашого ресторану.

В меню ресторану представлена європейська кухня та класичні страви, що доповнять Ваше перебування у нашому закладі. Обирайте його для спокійного сімейного обіду, конфіденційних ділових переговорів і душевного спілкування зі старими друзями.

Перейти до меню

Зверніть увагу і на різноманіття барного меню. Воно задовольнить найвибагливіших поціновувачів хмільних та міцних напоїв. А винну карту та десерти – оцінять прекрасні пані.

Пам’ятайте, ми не тільки файно паримо, а й смачно годуємо!